Biedrība 4×4 Centrs sadarbībā ar Latvijas valsts mežu Austrumvidzemes mežsaimniecību aicina uz „bezceļu talku” 1.maijā Strenču apkārtnē! Šajā talkā bez zāģiem un atkritumu maisiem svarīgs aprīkojums ir arī 4×4 automašīna. Kāpēc? Tāpēc, ka sakopsim Gaujas krastus ar parastu vieglo automašīnu nesasniedzamās vietās!

4x4 Talka

Arī šogad plānojam pavadīt skaistu dienu draudzīgā pulkā gan pastrādājot, gan atpūšoties – pašiem prieks, un labs darbs padarīts!

Talkas programma 1.maijā aptuveni šāda:

  • 9:00-9.30 – Pulcēšanās atpūtas vietā Strenčos pie tilta pāri Gaujai, Gaujas kreisajā krastā.
  • 9:30 – Tiekamies ar «Latvijas valsts meži» pārstāvi, iepazīstamies ar gaidāmajiem darbiem un braucam mežā. Plānotie darbi – mazo meža ceļu atbrīvošana no kritušiem kokiem, atkritumu savākšana no Gaujas krastos esošām atpūtas vietām, citi darbiņi pēc vajadzības.
  • 14:30 – Beidzam strādāt, pusdienu laiks (pusdienas piedāvā Latvijas valsts meži!).
  • 15:15 – dodamies braucienā pa skaistām vietām .
  • Ap 19:00 – pasākuma noslēgums Strenčos.

Noteikti jāpaņem līdz: darba cimdi (katram), mačete/ cirvis/ zāģis (viens mašīnā).

Iesakām paņemt: atbilstošu apģērbu un apavus (rekomendējam ielikt mašīnā arī gumijas zābakus), bezalkoholiskus dzērienus, nepieciešamo aprīkojumu apvidus braukšanai.

Lūdzam informēt par savu dalību talkā līdz 30. aprīlim, sūtot savu vārdu un cilvēku skaitu automašīnā uz e-pastu edvins.bauers@4x4centrs.lv! Informācija par cilvēku skaitu nepieciešama darbu labākai plānošanai un, protams, pusdienu pasūtīšanai!

Tātad – 1. maijā braucam uz Strenčiem!

Papildus informācija par talku pa t. 29424541.

Atslēgvārdi:

 

Raksts vēl nav komentēts

Pievieno pirmo komentāru!.

Pievieno komentāru