Uzmanību! Uzmanību! Uzmanību! Šā gada 2., 3. un 4. augustā visi bezceļu braucēji tiek aicināti uz Alūksnes pusi, kur notiks ikgadējais bezceļu festivāls „STIGA TROPHY 2013”, kura ietvaros norisināsies 2013.gada Ziemeļeiropas zonas (NEZ) Trofi reidu čempionāta 1.posms un Latvijas Trofi reidu čempionāta 5.posms.
Stiga Trophy
Uz starta pulcēsies visu veidu apvidus automobiļu dalībnieki sporta kategorijās TR1, TR3, OPEN, ATV, – kopskaitā ap 70 tehnikas vienībām no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Krievijas un iespējams arī citām Eiropas valstīm. Paralēli NEZ posmam, norisināsies arī tradicionālās 4×4 amatieru sacensības „Dubļu Ērgļa kausa izcīņā”, „Tūrisma kausa izcīņā” un šogad pirmo reizi notiks arī smago pilnpiedziņas auto sacensības!
Stiga Trophy dalībnieku parāde Alūksnē
STIGA TROPHY sacensības norisināsies Latvijas ziemeļu daļā – Alūksnē un Trapenes pagastā, kas tiek uzskatīts par vienu no piemērotākajām vietām Latvijā bezceļu sacensību organizēšanai. Šis ir apvidus ar ļoti daudzveidīgu bezceļa segumu – meži, pļavas, grāvji, kalni, smilšu un grants karjeras, kūdras purvi, mālains segums, upes, ezeri… Tas viss allaž piedāvā interesantus un sarežģītus pārbaudījumus dalībniekiem un aizraujošus piedzīvojumus sacensību skatītājiem.
Sporta kategoriju dalībnieki STIGA TROPHY sacensībās trīs dienu laikā mērosies spēkiem dažādās disciplīnās (kopā ~8 dažādi specposmi): dubļu apļu sacensības, orientēšanās zonas, leģendas, triāls u.c.
Stiga Trophy - ATV
Sacensības sāksies piektdien, 02. augustā ar parādes braucienu cauri pilsētai un svinīgo atklāšanu Alūksnes pilsētā. Katru dienu dalībniekiem būs jāveic 2-3 posmi, kurus summējot, sacensību noslēgumā tiks noskaidroti veiklākie Ziemeļeiropas bezceļu braucēji!
Lai STIGA TROPHY 2013 sacensības padarītu neaizmirstamas, organizatori ir parūpējušies par dažādiem pārsteigumiem un šoviem, skatītājus un dalībniekus triju dienu garumā izklaidēs Latvijā pazīstami sporta pasākumu vadītāji un komentētāji. Būs iespēja izcīnīt vērtīgas balvas, piedalīties loterijās, baudīt svētku torti, uguņošanu u.c. aktivitātes, baudot īstu bezceļa svētku atmosfēru! Turklāt jāatzīmē, ka šogad STIGA TROPHY sacensības norisināsies Alūksnes pilsētas svētku ietvaros, garantējot lielu skatītāju skaitu un plašu publicitāti.
Stiga TrophyAutomašīnu tehniskie noteikumi, dalībnieku pieteikuma anketas, dalībnieku saraksts, dokumentācija, viesnīcu rezervācijas un cita informācija par sacensībām pieejama mājas lapā

www.stigatrophy.lv

kā arī rakstot epastu – info@4x4sport.lv vai zvanot +371 26125137 (Evita Ružāne).
Lai cīņas spars Jūs iedvesmo dalībai šajās sacensībās – uz tikšanos STIGA TROPHY 2013!

Teksts un foto: Evita Ružāne (4x4sport.lv)

Atslēgvārdi:

 

Raksts vēl nav komentēts

Pievieno pirmo komentāru!.

Pievieno komentāru