4x4 Centrs Open

Jau pieteikušās 34 ekipāžas

Pirmkārt, paldies visiem, kas jau ir pieteikušies pasākumam 4×4 Centrs Open!
Kopumā esam saņēmuši 34 pieteikumus un, ja vēl neesi pieteicies, to vēl var paspēt:

1) Lejuplādē pieteikuma karti;
2) Aizpildi pieteikumu;
3) Nosūti aizpildīto pieteikumu uz edvins.bauers@4x4centrs.lv;

(papildināts 27.10.2011. pl.21:25)

Svarīga piezīme: Katrai sagatavoto džipu ekipāžai jābūt vismaz vienam fotoaparātam, kas nepieciešams sasniegto kontrolpunktu fiksēšanai!

4×4 Centrs Open maršruts un apstākļi

Sagatavošanās 4×4 tehnikas piedzīvojumu braucienam “4×4 Centrs OPEN” noris veiksmīgi un dažos vārdos par to, kas varētu sestdien sagaidīt šī pasākuma dalībniekus.

Kvadraciklistiem – Agris Jansons un daba ir sarūpējusi ļoti interesantu un daudzveidīgu maršrutu, kurā ir gan dubļi, dziļas peļķes, gan braukšana pa bebru dambi un upju šķērsošana.

Video: 4×4 Centrs Open sagatavošanas darbi

Video: 4×4 Centrs Open leģendas uzmērīšana

Standarta džipu grupa uzreiz sāks braucienu ar “saldo ēdienu” – divi kilometri pa staignām pļavām un meža ceļu ar tāādu mālu… Iespējams, līdz pusdienu piknikam izdosies paspēt! 🙂 Kā parasti, bez off-road braukšanas (dubļi, upes, kalni) būs arī interesanti apskates objekti!

4x4 Centrs Open - trases sagatavošana

Savukārt dalībniekus ar sagatavotiem džipiem gaida ideāls leģendas posms ar mālainiem ceļiem, upju šķērsošanu, kā arī pavisam jauni, vēl agrāk nekad neizmantoti bezceļu posmi. Pēc leģendas notiks kontrolpunktu sasniegšana Vērmeļu gravā – kas tur reiz nonāk, noteikti atceras uz ilgu laiku! Un, visbeidzot, vēl viena skaista, liela orientēšanās zona uz austrumiem no Ērgļiem – te laba rezultāta sasniegšanai liela nozīme būs komandas stratēģijai!

Ja braukšana noritēs pēc plāna (cik nu tas bezceļa pasākumos iespējams), visi dalībnieki satiksies arī kopīgā pusdienu piknikā Vērmeļu pļavās. Un, protams, vakarā pasākuma noslēgumā Ērgļu viesnīcas mājīgajā kafejnīcā!

Vai esi jau pieteicies? …

Edvīns Bauers
4×4 Centrs

Atslēgvārdi:

 

5 Komentāri

  1. Martins says:

    Sveicināti. Vai iespēja ir kaut kur apskatīt maršrutu? Gribētos zināt, kur iebrist un paskatīties.

  2. Jevgenijs says:

    Var but foto atskaite ari bus?

  3. Martins says:

    Nu nebūtu slikti gan

Pievieno komentāru