Godātie dubļu mīlētāji! Kā jau iepriekš tika ziņots, sakarā ar to, ka organizators Biedrība „4×4 klubs” ir atteicies rīkot iepriekš saskaņoto Trofi reidu čempionāta 3.posmu Virgā, tas ir atcelts.
Esat jau noteikti pamanījuši – ir arī labā ziņa – visiem par prieku tiek dota iespēja braukt 23.augustā – Rugāji šogad ir gatavi uzņemt braucējus otro reizi, gan tikai Ērgļu un Tūrisma kategorijās.

Trofi_Rugaji
Ērgļiem pazīstamais un tomēr katru reizi citādais Medņu aplis. Tūristus priecēs izklaides triāla posmā, apļu brauciens (bez stresa – nebūs Ērgļu maršruts) un vēl šis tas, kur nāksies palauzīt galvu, lai tiktu pie punktiem kopvērtējumā.
Pēc diviem notikušiem posmiem Tūrisma kausa līderi ir Freibergu dinastija (Ints Freibergs, Endžela Freiberga, Beatrise Freiberga) ar asistentu Aldi Beķeri. Ja šis posms būs tikpat pārliecinošs, tad iespēja noķert viņus līdzināsies neiespējamai misijai (taču brīnumi reizēm notiek). Otrie šobrīd ir Arnis Pušs ar stūrmaņiem Alvi Reinšmitu, Edmundu Melveri un Edvardu Ošupu. Turpat ļoti tuvu un trešie ir piebraukuši Artūrs Kuncis ar Oskaru Žvaginu, Aināru Nagli un Kristapu Jāni Kunci palīgos.
Ērgļiem situācija tieši tikpat saspringta –Mazā dubļu Ērgļa titula kārotājiem priekšgalā pēc diviem posmiem ir Vadims Seleckis ar stūrmani Sanitu Selecku, savukārt otrais ir smagās labās kājas īpašnieks Valdis Madernieks ar stūrmaņiem Igoru Ļeonoviču un Jāni Vētru, tikai nedaudz aiz sevis atstājot Andreju Savostinu ar stūrmani Mareku Lasmani.
Lielā dubļu Ērgļa saraksta pirmajā pozīcijā ir Ģirts Gailītis ar stūrmani Edgaru Miķelsonu, otrie ir Mairis Jurka ar vinčas pavēlniekiem Mārtiņu Janušu un Juri Stonku. Trešie kopvērtējumā ir Ivans Bergmanis ar palīgiem Mārtiņu Jēkabsonu un Juri Stonku.
Kopvērtējuma rezultāti ir tādi, ka katrs posms ir svarīgs, pat ļoti, jo atlikuši ir vairs tikai 2 posmi un Lietuva solās pārsteigt arī ar saviem dubļu Ērgļiem, kuru tur ir gana, lai radītu vēra ņemamu konkurenci.
Viss iepriekš minētais nozīmē to, ka jebkurš, kam sirdī prieks, pieejams 4×4 auto un prātā dubļi, var sevi izmēģināt kādā no šīm kategorijām. Paraugoties ārā pa logu un arī meteo prognozēs nākamajām divām nedēļām ir skaidrs, ka dubļi būs. Visi interesenti, braukt, līdzi just un skatīties gribētāji ir laipni gaidīti Rugājos – īstā dubļu patriotu dzimtenē. Vēlamies pateikt paldies organizatoriem un personīgi Jānim Auziņam un Mārtiņam Lilienfeldam par to, ka uzņēmās šī pasākuma rīkošanu.

Krišjānis Vīdušs
LAF Trofi reidu komisija

Atslēgvārdi:

 

Raksts vēl nav komentēts

Pievieno pirmo komentāru!.

Pievieno komentāru