Dzīve turpinās, un mēs savukārt turpinām darīt to, kas mums sagādā prieku un ko mēs patiešām protam – pasākumu organizēšanu ar apvidus automašīnām!

Pavasaris, vasara, gan arī rudens un ziema – visi tie ir skaisti un dažādām aktivitātēm bagāti gadalaiki, taču, iespējams, ar “4×4 Centrs” līdzdalību tie var kļūt vēl krāsaināki un neaizmirstamāki! Mēs piedāvājam gan atsevišķus 4×4 off-road pasākumus, gan varam papildināt jau esošu pasākumu ar kādu atraktīvu braucienu, speciāla auto tūrisma – sacensību maršruta izveidi (ne tikai 4×4 automašīnām!) vai arī team building radniecīga pasākuma organizēšanu!

Dzipi ir Ok

Korporatīvie pasākumi (atpūta, team building) ar 4×4 auto

Joprojām (un jau 20 gadus) piedāvājam interesanti pavadīt laiku kopā ar kolēģiem, jūsu klientiem vai sadarbības partneriem bezceļu braucienā ar apvidus automašīnām pa Latvijas lauku un meža ceļiem. Pārsvarā braucieni notiek Rīgas tuvumā, taču varam to darīt jebkur citur Latvijā. Katram klientam izstrādājam individuālu, viņa vēlmēm atbilstošu scenāriju, kā arī nodrošinām zinošus un atraktīvus instruktorus. Vienlaicīgi varam nodrošināt līdz 40 džipiem (160 cilv.). Mūsu rīkoto pasākumu galvenā priekšrocība – brauciens var notikt jebkurā gadalaikā, jebkādos laika apstākļos, jebkurā dienā un gandrīz jebkurā vietā Latvijā!

Džipu tūres

Atraktīvs brauciens ar džipu

Pārsvarā mūsu braucieni notiek Rīgas apkārtnē, taču mūsu “bezceļu datu bāze” ir pietiekoši plaša, lai to varētu darīt arī citur Latvijā. Jūsu jau ieplānotā pasākuma (piemēram, sporta spēles) apkārtnē atradīsim interesantas vietas atraktīvam braucienam ar džipiem, kuru var papildināt ar braukšanas laikā veicamiem uzdevumiem. Šāds brauciens būs labs papildinājums jūsu esošā pasākuma programmai! Varam izveidot 30 – 60 vai vairāk minūšu maršrutu (pēc pasūtītāja izvēles) un izvizināt dalībniekus, vai pat iedot pašiem pastūrēt džipu bezceļa apstākļos. Uzdevumu gadījumā visi cilvēki mašīnā ir viena komanda, kurai jāveic maršruts un jāizpilda aprakstītie uzdevumi. Vienlaicīgi varam nodrošināt līdz 40 džipiem (160 cilv.).

Viens no populārākajiem pasākuma piemēriem ŠEIT

Brasls ir Ok

Interesanta auto tūrisma vai sacensību maršruta izveidošana

Iespējams, jūs vēlaties padarīt interesantāku ceļu uz kāda pasākuma norises vietu, vai arī nelielas auto tūrisma sacensības kā pasākuma sastāvdaļu? Leģenda, netradicionālu apskates objektu meklēšana, fotomedības, īpašie uzdevumi… Piedāvājam pilnībā sagatavot maršrutu jebkāda izmēra un piedziņas veida vieglajām automašīnām, novadīt pasākumu un apkopot rezultātus! Brauciena laiks un virziens – pēc jūsu izvēles, jebkurā vietā Latvijā!

team building

Orientēšanās, izmantojot viedtālruņus un GPS

Tā kā ir 21.gadsimts, piedāvājam orientēšanās pasākumus, kuros tiek izmantotas mobilās aplikācijas un GPS (viedtālruņos iebūvētā satelītnavigācija), lai sasniegtu un sameklētu interesanti un daudzveidīgi noslēptus kontrolpunktus! Varam izveidot šādu pasākumu jebkurā vietā Latvijā, ar automašīnām, velosipēdiem vai kājām. Ilgums un sarežģītība – pēc jūsu vēlmēm!

Akla brauksana

Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas un uzzinātu izmaksas!

Biedrība „4×4 Centrs”
Edvīns Bauers
t. 29424541
e-pasts: edvins.bauers@4x4centrs.lv, 

info@4x4centrs.lv

www.4x4centrs.lv

Atslēgvārdi:

 

Raksts vēl nav komentēts

Pievieno pirmo komentāru!.

Pievieno komentāru