Biedrība “4×4 Centrs” aicina visus Latvijas 4×4 klubus un ikvienu džipa īpašnieku uz 4×4 talku š.g. 1.maijā! Dienas pirmajā pusē enerģiski pastrādāsim, bet otrajā pusē – patīkami atpūtīsimies! Lai piedalītos 4×4 Talkā, nepieciešams vismaz standarta aprīkojuma 4×4 auto un vēlēšanās izdarīt kādu labu darbu. Bet pēc labi padarīta darba – pikniks un relaksēts brauciens pa meža takām!

2022.gads, 4×4 talka Ropažu apkārtnē

Šogad turpinām labi iesākto sadarbību ar SIA “Rīgas meži”, un svarīgākie darbi 4×4 talkā būs atkritumu savākšana un bebru aizsprostu jaukšana “Rīgas mežu” teritorijās. Nokļūšana pie “darba vietām” – pa meža ceļiem. Varbūt būs arī jāpaiet kājām! Lūgums savos pieteikumos norādīt cilvēku un bērnu skaitu automašīnā, lai saprotam, cik lielus darbus varam plānot!

Tātad – visi tie, kuri vēlas pielikt savu roku un paveikt derīgu darbu Rīgas mežos, uz pieteikumā pirmo norādīto e-pasta adresi 30. aprīļa vakarā saņem informāciju par satikšanās vietu Rīgas tuvumā.

Tālāk plāns sekojošs:
1. maijā ap 9.40 – tiekamies pie Ulbrokas un sadalām darbus, pēc tam dodamies uz mežu strādāt
ap pl. 14.30 – beidzam strādāt, uztaisām sev foršu pusdienu pikniku
pl. 15:30 – patīkams off-road brauciens pa Pierīgas mežiem “4×4 Centrs” vadībā
ap pl. 18:00 – talkas dienas noslēgums.

2022. gads, 4×4 talka Olaines apkārtnē

Piedalīties talkā var lieli un mazi, vēlama ir gribēšana pastrādāt. Ekipējums – darba cimdi, gumijas zābaki lāpsta un, protams, ēdiens un dzēriens pusdienu piknikam. Var noderēt arī cirvis un ķeksis jeb stienis ar izliektu galu bebru aizsprostu vieglākai jaukšanai. Automašīna – 4×4 piedziņas, aprīkojumam nav nozīmes. Aiciniet līdzi savus draugus un paziņas!
Lūgums par savu piedalīšanos talkā informēt mūs, aizpildot zemāk atrodamo anketu!
Papildus jautājumi – pa t.29424541.

2022. gads, 4×4 talka Jaunciema apkārtnē
Maza izklaide pēc darba.

Tiekamies Pierīgas mežos 1.maijā!

Jūsu –
4×4 Centrs
Foto: 4×4 Centrs, Mud Club

    DALĪBNIEKU ONLINE SARAKSTS:

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *