Daugavas loki” – šo vārdu salikumu ir dzirdējis ikviens Latvijā, daudziem cilvēkiem ir savs priekšstats par to, kas šeit atrodas. Tomēr cik daudzi cilvēki ir ielūkojušies katrā no Daugavas lokiem un var droši atbildēt uz jautājumu – kuras ir pašas interesantākās un skaistākās vietas šī dabas parka teritorijā? Vai kartē redzamie loki ir tik pat labi redzami dabā? Kur ir Daugavas vārti, kur atrodas tuksnesis, kura ir augstākā krauja, un kādu unikālu vietu var ieraudzīt Kraujā? Šis “Lieliskās Sestdienas” brauciens ikvienam ir “must see” sarakstā, un mēs, “4×4 Centrs”, ar prieku jums parādīsim, kāpēc!

Par “Lieliskās Sestdienas” tūrisma braucienu ideju lasiet ŠEIT!

Kāpēc mēs iesakām doties uz Daugavas lokiem un kāpēc kopā ar mums?

Lielā mērā atbildi uz šo jautājumu jūs variet atrast ievadā, taču, ja runājam pavisam vienkārši, tad mēs patiešām zinām skaistākās un foršākās vietas Daugavas lokos, un varam tās parādīt arī jums, cik nu vienas dienas laikā iespējams aptvert. Patiesībā mēs droši varam apgalvot, ka īsto “Daugavas loku” sajūtu jūs iegūsiet tieši šajā, 4×4 automašīnām sagatavotajā maršrutā. Mēs diezgan daudz redzēsim pašu Daugavu, taču paspēsim arī apskatīt daudz ko citu upes krastos. Arī tāpēc, ka braucienā būs Latgalei raksturīgās ainavas, viensētas, sādžas, baznīciņas, un arī apjaust, kas šodien vēl būtu apskatāms, ja plānotais Daugavpils HES projekts būtu ticis realizēts!

Arī šoreiz varam droši apgalvot, ka šādu ceļojumu jums nepiedāvās neviena cita Latvijas tūrisma aģentūra. Bet mūsu profesionālais un komunikablais gids gādās par jums un jūsu labsajūtu visas sestdienas garumā!

Kad un kā notiks tūrisma brauciens?

Tūrisma brauciens ar vieglajām apvidus automašīnām (SUV) “Daugavas loki” notiks sestdien, 23. jūlijā Daugavpils – Krāslavas – Sventes apkārtnē. Atpūta pie sava auto stūres, brīvā dabā! Maršrutā izvēlētie meža ceļi būs ļoti interesanti un ainaviski un draudzīgi jūsu automašīnām. Pa ceļam ieraudzīsim skaistas ainavas, daudzus populārus un pavisam nezināmus apskates objektus, kāpsim skatu torņos un priecāsimies par skaisto Latvijas dabu. Grupu vada gids ar savu automašīnu, katrai dalībnieka automašīnai brauciena sākumā tiek izsniegta rācija, kurā braucēji saņem ziņas no organizatora un arī klausās stāstījumu par apkārt redzamo. Maksimālais dalībnieku skaits – 12 automašīnas.

Daži noderīgi padomi

Lai jūsu ceļojums būtu iespējami patīkamāks, daži padomi no mūsu puses. Tā kā Latgale vairumam Latvijas iedzīvotāju ir samērā tāls galamērķis, iesakām padomāt par naktsmājām pirms vai pēc ceļojuma, jo vienā dienā veikt gan pašu maršrutu, gan turp un atpakaļceļu ir diezgan liels izaicinājums. Šajā gadījumā iesakām sameklēt naktsmājas Daugavpils apkārtnē. Un vēl – ja ir silts laiks, paņemiet līdz peldēšanas piederumus – noteikti nopeldēsimies Daugavā!

Brauciena programma

 • 11:00 – 11:20 – satikšanās un iepazīšanās Daugavpils apkārtnē (pieteiktie dalībnieki saņems tikšanās vietas koordinātas uz pieteikumā pirmo norādīto e-pasta adresi divas dienas pirms brauciena!)
 • 11:20 – tūrisma brauciena sākums, apskates objekti
 • 14:30 – pikniks kādā skaistā vietā
 • 15:15 – tūrisma brauciena turpinājums, apskates objekti
 • 19:30 – brauciena finišs Sventes apkārtnē. Diplomu par dalību pasniegšana.

Nepieciešamais ekipējums

Brauciena dalībniekiem nepieciešams sekojošais:

 • SUV automašīna ar 4×4 piedziņu
 • pārtika pusdienu piknikam
 • laika apstākļiem un aktīvai atpūtai dabā atbilstošs apģērbs
 • labs noskaņojums un forši līdzbraucēji!

Dalības maksa un dalībnieku skaits

Dalības maksa tūrisma braucienā “Lieliskā Sestdiena” ir 95 EUR par automašīnu!

Uzmanību: Maksimālais dalībnieku skaits ir 12 automašīnas!

Atbildība

“Lieliskās Sestdienas” braucienos katrs atbild par sevi personīgi. Gan par valstī noteikto likumu ievērošanu, gan drošību apskates objektos (mūsu gids, protams, brīdinās par iespējamo bīstamību), gan kārtību, ugunsdrošību un laba garastāvokļa uzturēšanu!

Lai pieteiktos pasākumam:

 1. Jāaizpilda pieteikuma forma (zemāk)
 2. Jāpārskaita avansa maksājums 30 EUR apmērā (vai variet arī uzreiz pārskaitīt visu summu) uz norādīto bankas kontu.

Atlikusī summa jāpārskaita uz norādīto kontu piecas pirms pasākuma!

  DALĪBNIEKU ONLINE SARAKSTS:

Pieteikums 4x4 tūrisma braucienam "Lieliskā Sestdiena 16"

 • AUTOMAŠĪNA

 • VADĪTĀJS / PILOTS

 • 1. LĪDZBRAUCĒJS / STŪRMANIS

 • 2. LĪDZBRAUCĒJS

 • 3. LĪDZBRAUCĒJS

 • PIEZĪMES, KOMENTĀRI

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Papildus informācija

Jebkura papildus informācija, jautājumi vai komentāri par pasākumu “Lieliskā Sestdiena” pa tālruni (+371) 29 424 541 (Edvīns), e-pastu info@4x4centrs.lv

Citi “Lieliskās Sestdienas” braucienu datumi atrodami šeit.

Rekvizīti maksājumam:

Biedrība “4×4 Centrs”
Reģ. nr. 40008185318
Banka: A/S Swedbank
Konts: LV61HABA0551031829178
Maksājuma uzdevumā norādiet: “Lieliskā Sestdiena 16”

Uz tikšanos Daugavas loku skaistākajās vietās!

Jūsu –
4×4 Centrs

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *