Ir klāt ne tikai pavasaris, bet arī Latvijas Trofi-reidu čempionāta sezona un tā 1.psoms „Signāls EM Trophy 2015”. Aprīļa pēdējā nedēļas nogalē Madonas pusē organizētās sacensības būs ar tik plašu programmu un tik daudz iespējam katram, ka to noteikti vajag izmantot – gan dalībniekiem, gan skatītājiem!

DSC_1944

Paralēli Latvijas Trofi reidu čempionāta 1. posmam norisināsies SIGNĀLS EMTROPHY 2015 TŪRISMA KAUSS, Latgales kauss 2015 (Dubļu ērglis) un kvadraciklu cīņas aplis CanAmTrophy LATVIA 2015.

Pieteikšanās un Nolikums šeit

Blakus sportistiem, tūristiem, ērgļiem, ATV braucējiem savas slēptās iemaņas varēs atklāt jebkurš gribētājs – skatītāji, līdzjutēji, ziņkārīgie. Tiks izveidota atsevišķa autonoma trase, kurā katrs, kam ir interese un drosme, varēs izmēģināt, kā „garšo” sajūta, ka Tu vari… Izbraukt…. Un tas nebūt nav sarežģīti – viss parasti sakas ar pirmajām 20 sekundēm baiļu un tad jau seko…. Pārliecība? Azarts? Atkarība?

Sacensību bāzes un trašu izvietojums solās būt elegants – kalna galā, pašā notikumu epicentrā, sliesies bufete, kur apsēžoties un spējot izgrozīt acis/galvu 360 grādos būs iespēja redzēt un just visu, kas notiek dubļos. Šis variants protams iesakāms tikai galējas nepieciešamības gadījumā.

Signāls EM Trophy 2015 organizatori pūlējušies un saviem spēkiem ir radījuši īpašus svētkus dubļu mīlētājiem. Leģendas un OZ (orientēšanās zonas) ir sagatavotas tā, ka organizatori pauž nožēlu, ka nevarēs sacensties. Apļi sacensībām ir jau iezīmēti, atliek vien šo to piezāģēt, šo to aizrakt un kaut kur padziļināt prieku. Kā saka organizatori Austris un Ēvalds – ja brauks ļoti gudri, pastāv iespēja, ka kājas ļoti jāslapina nebūs.

Lūgums visiem sacensību dalībniekiem – neatlikt savu reģistrāciju uz pēdējo brīdi! Līdz 19. aprīlim pieteikumiem tiek piemērota samazināta dalības maksa. Lūdzam to neuztvert kā apgrūtinājumu – organizatori būs ļoti pateicīgi par laicīgu reģistrāciju, jo tas ļaus viņiem sapratīgi plānot nepieciešamos resursus.

Šis posms tiek ņemts vērā gada kopvērtējumā un tam noteikti būs izšķiroša nozīme Latvijas Trofi reidu čempiona titula izcīņā! Vai šo var atstāt nejaušu sakritību varā? Uz šo jautājumu katram pašam atbilde zināma!
Veiksmīgus sagatavošanās darbus, radošus startus un sapratīgus finišus.

Tiekamies Madonā!

Raksts pārpublicēts no trofi.lv

Atslēgvārdi:

 

Raksts vēl nav komentēts

Pievieno pirmo komentāru!.

Pievieno komentāru