26. aprīlī netālu no Vecpiebalgas, bet tomēr jau Madonas novada teritorijā notiks “Signāls EM Trophy 2014 Tūrisma kauss”. Informācija tiem, kuri jau pieteikušies un arī tiem, kas vēl domā par TO.

Kā jau ierasts iepriekš “4×4 Centrs” rīkotajās sacensībās, liela nozīme būs komandas stratēģiskajai domāšanai.
Tūrisma kauss norisināsies 8 stundu garumā, un šajā laikā dalībniekieki, atkarībā no pašu un automašīnas sagatavotības, varēs veikt “parasto” leģendu, “fotoleģendu” (jaunums!), veikt papildus sacensības un meklēt dažādus kontrolpunktus – gan dažādu objektu, gan ciparu izskatā. Un, ja leģendas ir veicamas jebkuram auto (ja vien stūrmanis māk strādāt), tad kontrolpunkti gan var ļoti atšķirties, un komandai pašai jāizdomā, vai ņemt vieglāk sasniedzamus, bet tālāk izvietotus kontrolpunktus, vai arī iesvīst kārtīgos bezceļos pie relatīvi netālu novietotiem punktiem.

Teorētiski visu paspēt atļautā kontrollaika ietvaros nevar, tāpēc arī teorētiski vajadzētu uzvarēt komandai nevis ar lielākajiem riteņiem, bet ar labāko domāšanu.

Tie, kas seko līdzi pieteikto dalībnieku sarakstam www.trofi.lv , būs pamanījuši, ka Tūrisma kausam jau ir pieteikusies arī viena Igauņu ekipaža, bet būšot vēl vismaz divas. Cīņa būs interesanta un, cerams, ka, atšķirībā no pagājušā gada, mūsējie neļaus igauņiem ieņemt vietas uz goda pjedestāla!

Nobeigumā laikam vēl jāpiebilst, ka Madonas apkārtne ir ļoti bagāta ar dažādiem apskates objektiem, no kuriem netradicionālos ierasti piedāvāsim iepazīt 4×4 braucējiem. Piemēram, pamesta kolhozu laika maizes ceptuve, armijas daļa, pilskalni, pussagruvušas baznīcas, seni tilti un nezināmi tuneļi zem ceļa… Ne tikai “dubļu malšana”, bet arī tūrisms šī vārda vistiešākajā nozīmē! Un pie visa tā – skaistā, kalnainā Madonas apkārtne, un ar slīpumiem, pa kādiem Latvijas apstākļos nenākas braukt bieži.

Sportisti, tūristi, ģimenes un draugi – sūtiet pieteikumus (www.trofi.lv) un piedzīvojiet vienu no interesantākajām dienām jūsu mūžā! Par saviem vārdiem atbildu!

Edvīns Bauers
4×4 Centrs

Atslēgvārdi:

 

1 Komentārs

  1. Reinis says:

    Izklausās jau jauki, redzēs kā būs dzīvē!

Pievieno komentāru