Lai arī mežs ir un paliek mežs, Ķegums ir un paliek Ķegums, un labirints kā ir, tā paliek labirints, “Nakts Labirinta” organizatori, pieturoties pie aizvadītos gados pārbaudītām vērtībām, būs sagādājuši arī dažus jaunumus gan navigācijā, gan trasē!

Nakts Labirints 2015

Tā kā brauciens šoreiz, atbilstoši nosaukumam, gandrīz visu laiku notiks tumsā, tad ar dažādu ievērojamu dabas un kultūrvēsturisku vietu meklēšanu nenodarbosimies. Tomēr dalībniekiem “Drosmīgo” (bezceļu tūrisma) grupā būs viens savdabīgs un apskates vērts objekts. Kāds – tas pagaidām lai paliek noslēpums. Protams, meža ceļi, neceļi, kalni un lejas būs neiztrūkstoša maršruta sastāvdaļa! Maksimālais automašīnu skaits dalībnieku grupā “Drosmīgie” – 15!

Savukārt 4×4 orientēšanās cienītājiem (grupai “Izaicinājums”) bez dažiem jauniem bezceļu posmiem būsim sagatavojuši jaunus un interesantus (cerams!) navigācijas uzdevumus. Tā, piemēram, bez jau ierastā leģendas brauciena un kontrolpunktu meklēšanas šoreiz būs arī “ačgārnā leģenda”, smaidīgo un dusmīgo “lapsu” medības, vairākpakāpju (saliktie) kontrolpunkti un, iespējams, arī daži projicējamie kontrolpunkti (dots attālums un azimuts). Un tas viss mežā (lasi – tumsā), pa vidu starp Ķegumu un Vecumniekiem (lasi – starp kokiem, grāvjiem, kalniem un risēm)!
Kā jau iepriekš tika rakstīts, obligātā sacensību distance (leģenda) būs veicama ar jebkāda aprīkojuma džipu, bet kontrolpunktu atrašanas taktiku katra ekipāža varēs izvēlēties atkarībā no savas un mašīnas sagatavotības pakāpes.
Daļai no kontrolpunktiem koordinātas tiks dotas arī elektroniski .wpt un .gpx formātos, taču pilnīgi visi kontrolpunkti būs ieraugāmi un sasniedzami pēc izsniegtajām kartēm!

Tiekamies sestdien, 18.februārī “Oškrogā” – ar labu noskaņojumu, pilniem akumulatoriem, gaišiem prātiem un vēl gaišākiem lukturiem!

Visa informācija un pieteikšanās šeit!
Jautājumu gadījumā droši zvaniet – 29424541!

Jūsu –
4×4 Centrs

Atslēgvārdi:

 

Raksts vēl nav komentēts

Pievieno pirmo komentāru!.

Pievieno komentāru