Edvīns Bauers. 4x4 Centrs vadītājs

Edvīns Bauers. 4x4 Centrs vadītājs

Esam izauguši: “Mazozoli 4×4” kļūst par “4×4 Centrs”

Tas bija vairāk nekā 10 gadus atpakaļ, tālajā 2000.gadā, kad bezceļu braukšanas kustība Latvijā lēnām sāka uzņemt apgriezienus, kad desmit cilvēki, kuriem ļoti patika piedzīvojumi un aktīva atpūta pie džipa stūres, sanāca kopā un nodibināja sporta klubu (kopš 2004. gada – biedrību) „Mazozoli 4×4”. Mazozoli tāpēc, ka tieši šeit, Ogres, Madonas un Cēsu rajona krustpunktā, bija otrā iecienītākā un perspektīvākā bezceļu braukšanas vieta aiz savu statusu jau iekarojušā Zvārdes poligona. Un tieši šeit jaunās biedrības iniciators Edvīns Bauers saskatīja perspektīvas 4×4 pasākumu (jo īpaši tūrisma pasākumu) norisei.

Taču laiks gāja, 4×4 kustība attīstījās, un pasākumi itin drīz vairs nenotika tikai Mazozolos, bet visas Latvijas teritorijā. Kas gan pa šiem gadiem nav sadarīts – daudz un dažādas ekspedīcijas, tūrisma braucieni, korporatīvie pasākumi, auto testi, Mazozolu tūrisma kauss, Latvijas trofi-reidu kauss, izveidota LAF Trofi-reidu komisija, Trofi-reidu čempionāts… Šķiet, ikvienam bezceļu braukšanas interesentam ir pazīstami vārdi – Edvīns Bauers, Gabriels Žīgurs, Jānis Lazdāns, Agris Jansons. Viņi ir tie galvenie „Mazozolu” balsti, kuriem pateicoties daudzu gadu garumā daudziem cilvēkiem ir bijusi iespēja „saslimt” un izbaudīt off-road braukšanas prieku!

Faktiski mēs jau sen zinājām, ka esam, vismaz mūsuprāt, labākie, senākie un pieredzes bagātākie Latvijas 4×4 kustībā un tagad to vēlamies nostiprināt arī mūsu nosaukumā – un turpmāk tas būs „4×4 Centrs”. Lai nosaukums būtu sava vārda cienīgs, ir izveidota šī jaunā mājas lapa, kurā tiek plānots atspoguļot visas ar jebkādiem 4×4 braucamrīkiem saistītas aktualitātes – gan tehniku, gan aprīkojumu, gan visdažādākos pasākumus. Mērķis – lai ikviens, kam ir interese par 4×4, ik pa brīdim šeit atrastu kaut ko noderīgu! Uz šo – jauno mājas lapu pakāpeniski tiks pārvietota vērtīgākā informācija no mūsu senās un iemīļotās www.mazozoli.lv.

Tomēr gribās uzsvērt, ka ar biedrības nosaukuma maiņu nav mainījusies biedrības darbība un mērķi. Jo visu gadu garumā un arī turpmāk paliek svarīgas galvenās vērtības: interesanti, aizraujoši pasākumi un kvalitatīvi pakalpojumi. Un – pats svarīgākais – cilvēki, kuros mīt piedzīvojumu gars, zinātkāre un izaicinājums, kuru dēļ mēs strādājam. Cilvēki, kuru sejās mēs redzam prieku un gandarījumu pēc kārtējā pasākuma! Viņiem, un arī visiem citiem mūsu sadarbības partneriem PALDIES! par līdz šim piedzīvoto un – uz jauniem piedzīvojumiem turpmāk!

Un, lai viss būtu “pa skaisto”, biedrība “Mazozoli 4×4 / 4×4 Centrs” 29. oktobrī aicina visus džipu un kvadriciklu īpašniekus uz pirmo pasākumu “4×4 Centrs OPEN”!

Ar sveicieniem visiem, gan jauniem, gan seniem bezceļotājiem –

Edvīns Bauers
Biedrības Mazozoli 4×4 / 4×4 Centrs valdes priekšsēdētājs

Atslēgvārdi:

 

Raksts vēl nav komentēts

Pievieno pirmo komentāru!.

Pievieno komentāru