Ar lielisku rezultātu starptautiskajā Trofi reidā Ladoga Trophy 2010 iepriecinājuši Latvijas pārstāvji.Prestižajā PROTO klasē dubultuzvara Latviešiem!
Uz starta šī gada sacensībās stājās 208 tehnikas vienības spēcīgākie braucēji no Krievijas, Somijas, Latvijas, Baltkrievijas, Lietuvas, Igaunijas, Anglijas, Vācijas, Ukrainas, kā arī citām  valstīm. Latviju šo reiz pārstāvēja PROTO klases ekipāžas Vilnis Zeiza/ Aigars Zeiza un Edvīns Vansovičs/ Kaspars Kojalovičs, kā arī ATV braucēji Gatis Gulbis, Raitis Rauza, Jānis Strautiņš un Dainis Zavadskis.
PROTO klasē jau no pašu sacensību sākuma pārņēmuši vadību Latvijas braucēji godam nodemonstrēja savu meistarību līdz pat sacensību beigām, izcīnot dubultuzvaru. Ja Zeizu ekipāža par savu uzvaru varēja būt diezgan droši,  jo sacensību gaitā iekrāts vairāk kā divu stundu pārsvars pār sekotājiem, tad Vansovičs pirms pēdējās sacensību dienas, savu vicelīdera pozīciju, bija zaudējis  Krievijas braucējiem. Tomēr pēdējā papildsacensībā izdevās pārspēt konkurentus un pelnīta otrā vieta Vansovičam/ Kojalovičam.
Savukārt ATV tūrisma kategorijā trešo vietu izcīnīja Gatis Gulbis / Jānis Strautiņš.

 

Raksts vēl nav komentēts

Pievieno pirmo komentāru!.

Pievieno komentāru