Dalībnieku grupa “Tūrisms” ir šī gada jaunums! Tā domāta cilvēkiem, kuriem patīk braukt, patīk ieraudzīt un atrast jaunas vietas, patīk labi pavadīt laiku ar ģimeni un draugiem. Brauciens ir tūrisma režīmā, bez sacensību elementiem, un pilnībā veicams ar jebkuru apvidus auto, tajā skaitā SUV, bez virsbūvi skrāpējošiem zariem un ritošo daļu postošiem akmeņiem vai baļķiem.

Brauciena ideja: visas dienas laikā, atpūtas režīmā, atrast izsniegtajā aprakstā norādītos objektus, katrā objektā atrast vērtības, kuras sasummējot beigās iespējams iegūt brauciena finiša atrašanās vietu. Ja jums vai jūsu bērniem/ draugiem patīk braukt, patīk daba un lauku apvidi, aizrauj kaut kur ielīst un uzkāpt, gribās ieraudzīt visdažādākos objektus, no kuriem lielākā daļa nav attēlota ceļvežos (dižkoki, pamesti dzelzceļi, dzirnavu drupas, tilti utml.) – tad šis ir brauciens jums!

Pirms brauciena ir iespēja aplūkot visdažādāko bezceļu braukšanas tehniku un pavērot sportiski noskaņoto dalībnieku sniegumu pirmajā Īpašajā uzdevumā tieši pie viesnīcas “Ērgļi”.
Brauciena noslēgumā – diploms par dalību, un, protams, piedalīšanās galvenās balvas izlozē kopā ar citiem “Ērgļu Izaicinājums 2018” dalībniekiem!

Pieteikumi un dalības maksa grupai Tūrisms

Dalības maksa grupā “Tūrisms”:

piesakoties līdz 12.septembrim – 55 EUR
piesakoties pēc 12.septembra – 65 EUR
piesakoties pasākuma dienā – 80 EUR

Vakariņas – 7.50 EUR no personas.
Pieteikumam bez avansa maksājuma ir tikai informatīvs raksturs!

Organizatora izsniegtās uzlīmes ir obligātais ekipējums un tās jāuzlīmē norādītajās vietās. Atteikšanās no uzlīmju izvietošanas uz savas automašīnas maksā EUR 30.

Lai pieteiktos pasākumam:

– Jāaizpilda zemāk redzamo pieteikuma formu
– Jāpārskaita atbilstošā dalības maksa uz zemāk norādīto bankas kontu

Nesaņemot dalības maksu 3 dienu laikā pēc on-line pieteikuma anketas aizpildīšanas, Organizators patur tiesības dzēst dalībnieka pieteikumu bez iepriekšēja brīdinājuma. Organizatoram ir tiesības pilnīgi vai daļēji atbrīvot dalībnieku no dalības maksas, kā arī atteikt dalību, nepaskaidrojot iemeslu.

Rekvizīti maksājumam

Biedrība „4×4 Centrs”, reģ. nr. LV40008185318
Banka: A/S Swedbank, konts: LV61HABA0551031829178
Maksājuma uzdevumā norādiet: Ziedojums “Ērgļu Izaicinājums 2018” organizēšanai, kā arī automašīnas pilota vārdu un uzvārdu.

Pilna bezceļu braukšanas svētku programma Šeit

Jautājumu gadījumā droši zvaniet: tālr. 29424541 (Edvīns)

DALĪBNIEKU ONLINE SARAKSTS:


Pieteikums 4x4 pasākumam "Ērgļu Izaicinājums 2018"

 • AUTOMAŠĪNA

 • VADĪTĀJS / PILOTS

 • 1. LĪDZBRAUCĒJS / STŪRMANIS

 • 2. LĪDZBRAUCĒJS

 • 3. LĪDZBRAUCĒJS

 • PIEZĪMES, KOMENTĀRI

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Atslēgvārdi:

 

2 Komentāri

 1. jānis says:

  sveiki.mani interesē vai grupā tūrisms ir iespējams piedalīties teiksim ar audi quattro?cik sarežģīti šķēršļi būs jāpārvar?strautiņi ,dubļi? vai pārsvarā braukšana būs pa daudzmaz cietu segumu?

  • 4x4 Centrs says:

   Jāni, pārsvarā braukšana būs pa daudzmaz cietu segumu. Attiecīgi var teikt, ka ar Audi Quattro arī var piedalīties!

Pievieno komentāru