Grupā “Ekspedīcija” brauciens notiek kopīgā grupā un kopīgi tiek pārvarēti bezceļu posmi ar dažādiem šķēršļiem. Automašīnām jābūt ar vismaz divām no trim sekojošām bezceļu aprīkojuma lietām: vinča, piekares vai virsbūves lifts, dubļu riepas. Attiecīgi arī tiek plānots maršruts – mazliet ekstrēms, taču (cerams) ne pārāk!

Grupai “Ekspedīcija”, iespējams, būs arī individuāli veicams leģendas posms, kurā nepieciešams līdzbraucēja-stūrmaņa darbs! Dienas laikā piestāsim arī pie kāda ievērības cienīga apskates objekta!
Braucienu vadīs Edvīns Bauers – “4×4 Centrs” vadītājs un bezceļa pasākumu organizators kopš 1997. gada. Otras grupas vadītājs – Artūrs Voļskis, pieredzējis 4×4 braucienu vadītājs, bezceļā kopš 2001.gada.
Maksimālais dalībnieku skaits šajā grupā – 26. Pasākuma dienā dalībnieki tiks dalīti divās grupās, katrā maksimāli 13 automašīnas.

Pieteikumi (pieteikšanās slēgta 15.09.2018.!) un dalības maksa

Dalības maksa* no ekipāžas, aizpildot on-line pieteikuma anketu un divu dienu laikā pēc pieteikuma aizpildīšanas pārskaitot* dalības maksu uz zemāk atrodamo kontu:

  • pirmajām 10 automašīnām – 100 EUR par auto
  • no 11. līdz 22. automašīnai – 120 EUR no auto
  • no 22. līdz 26. automašīnai – 135 EUR no auto

Vakariņas – 7,50 EUR no personas.

* Piecu dienu laikā pēc pieteikuma aizpildīšanas, nesaņemot avansa maksājumu, pieteikums no saraksta var tikt dzēsts!
Pastāvīgajiem biedrības “4×4 Centrs” rīkoto pasākumu dalībniekiem – atlaide 10 EUR ar iespēju veikt maksājumu pasākuma dienā, reģistrējoties pirms brauciena.
Organizatoram ir tiesības pilnīgi vai daļēji atbrīvot dalībnieku no dalības maksas, kā arī atteikt dalību, nepaskaidrojot iemeslu.

Rekvizīti maksājumam

Biedrība „4×4 Centrs”, reģ. nr. LV40008185318
Banka: A/S Swedbank, konts: LV61HABA0551031829178
Maksājuma uzdevumā norādiet: Ziedojums “Ērgļu Izaicinājums 2018” organizēšanai, kā arī automašīnas pilota vārdu un uzvārdu.

Pilna bezceļu braukšanas svētku programma Šeit

DALĪBNIEKU ONLINE SARAKSTS:

 

Raksts vēl nav komentēts

Pievieno pirmo komentāru!.

Pievieno komentāru