Auto Evakuācija

Reizēm dodoties pie dabas, makšķerēt vai vienkārši meklēt piedzīvojumus, jebkurš no mums var pārvērtēt savas un sava auto iespējas, bet gadās arī, ka apstākļi, labā feja, vai kas cits, kā nu kurš mēs to saucam, vēršas pret mums.

Auto evakuācija

Lūk, daži reāli piemēri no dzīves:

“Agrā pavasarī, svētdienas dienā kopā ar sievu devos apskatīt, kā daba mostas no ziemas miega. Līdz pašam vakaram vizinājāmies pa Latvijas laukiem, staigājām pa mežiem, līdz sāka jau krēslot. Vajadzētu tā kā uz māju pusi, bet uz atvadām nolēmu vēl iebraukt vienā meža stigā. Šur tur sniegs, šur tur dubļu lāmas un risas pārklātas ar biezu ledus kārtu. Aizbraucu dažus simtus metru vienā virzienā, nolēmu, ka plāns izpildīts un laiks doties mājās. Uzmanīgi apgriezos un sāku braukt ārā no stigas. Brakš… Biezais ledus lūst zem riteņiem… Sēžam. Ne uz priekšu, ne atpakaļ. Galu galā nav nekas traģisks, ir taču nesen iegādātā un uzliktā vinča! Piesienamies pie koka un velkamies. Brakš… Vinčas vairs nav, kaut kas salūza. Zemi sāk pārklāt tumsa…”

“Bijām ar savu džipu Mazozoli 4×4 organizētajā pasākumā. Visa diena pagāja piedzīvojumos un spilgtās emocijās. Pēc pasākuma lieliskā garastāvoklī devāmies uz mājām. Netālu no mājām radās ideja izveidot pasākumam pavisam nelielu turpinājumu. Devāmies pa meža celiņu uz priekšu. Vajadzēja vēl tikai pārbraukt pāri grāvim, tad izmest līkumu pa meža ceļiem un uz mājām. Grāvis izrādījās dziļāks nekā likās un gandrīz pilns ar ūdeni. Auto noslāpa un piedarbināt slapjumā neizdevās…”

Lai šādos gadījumos nebūtu jātērē stundas traktora meklējumos un pēc tam jāpaļaujas uz “iesiluša” traktorista žēlastību pret jūsu auto, 4×4 Centrs bezceļa eksperti izvilks jūsu auto no grāvjiem, kupenām, dubļiem, smiltīm, purviem, ūdenstilpnēm līdz cietam segumam. Izmantojam speciāli bezceļam sagatavotas un aprīkotas apvidus automašīnas, kā arī mūsu ilggadīgo pieredzi bezceļu braukšanā. Apkalpojam visā Latvijas teritorijā. Cenas atkarībā no evakuācijas sarežģītības pakāpes. Pierakstiet tālruni, jo mežā interneta var nebūt!

Tālr.: 29741768, 29250112.

Atslēgvārdi:

 

Raksts vēl nav komentēts

Pievieno pirmo komentāru!.

Pievieno komentāru