Iespējams, jūs jau sen vēlaties aktīvi un interesanti pavadīt savu laiku kopā ar kolēģiem un darbiniekiem, vai dāvāt šādu iespēju saviem labākajiem klientiem? Izvēlieties braucienu ar apvidus automašīnām!

Piedzivojums ar 4x4

Kāpēc tieši braucienu ar apvidus auto?

To var darīt visu gadu, neatkarīgi no laika apstākļiem, ne lietus, ne sniegs netraucēs saņemt prieku par pasākumu. Tas ir neparasti un nepierasti – piedzīvojuma garša un adrenalīna deva garantēta! Tas ir piemēroti un interesanti jebkuram vecumam un dzimumam; nav svarīga fiziskā sagatavotība vai iemaņas. Un galvenais, lielākajai daļai dalībnieku tas ir kas pilnīgi jauns! „4×4 Centrs” komandā strādā apvidus auto vadītāji-instruktori ar ilggadēju pieredzi apvidus auto vadīšanā, tādēļ mūsu pasākumi ir pārdomāti, pieskaņoti klientu vēlmēm un arī ir maksimāli droši.

4x4 Centrs

Kā tas notiek?

Mūsu pieeja katram klientam ir individuāla, tādēļ katrs pasūtījums apvidus auto braucienam tiek veidots individuāli, ņemot vērā klienta vēlmes un apspriežot detaļas.

Braucienu ilgums parasti ir dažas stundas, taču var ilgt arī divas vai vairāk dienas. Braucienu ir iespējams veidot gan kā vienkāršu atpūtas braucienu, iekļaujot tajā neparastus apskates objektus, gan izveidot kā mini sacensības starp vairākām apvidus auto ekipāžām, iekļaujot tādus elementus, kā leģendas braukšana, dažāda veida orientēšanos, kā arī speciālus uzdevumus, piemēram, riepas ripināšanu starp konusiem, lēkāšanu ar piepūšamo bumbu, “aklo braukšanu” un daudz citu aktivitāšu (var to nosaukt arī par team building).

Klientiem ir iespējams daļu no brauciena pašiem vadīt apvidus auto.
Viens no kombinēta pasākuma piemēriem ŠEIT.

Hilux_pelke

Kas ir nepieciešams, lai piedalītos šādā braucienā?

Ir nepieciešams tikai labs garastāvoklis un ērts apģērbs un apavi, kas piemēroti atpūtai brīvā dabā. Par pārējo mēs parūpēsimies!
Vienlaicīgi varam nodrošināt 40 automašīnas (160 personām).

Cik tas maksā?

Tā kā katrs brauciens tiek plānots individuāli, konkrētas izmaksas  jūs uzzināsiet pēc tam, kad mēs zināsim jūsu vēlmes! Lūdzam sazināties ar mums pa tālruni (+371) 29 424 541 (Edvīns) vai pa epastu: info@4x4centrs.lv

Dzipi ir Ok

Uz tikšanos labā noskaņojumā Latvijas labākajos ceļos un bezceļos!

„4×4 Centrs” komandas vārdā,
valdes priekšsēdētājs Edvīns Bauers

Atslēgvārdi:

 

Raksts vēl nav komentēts

Pievieno pirmo komentāru!.

Pievieno komentāru