4x4 Veikals
Seko 4x4 Centrs Facebook Seko 4x4 Centrs Twitter Skaties 4x4 Centrs YouTube

Jūnijs nāk ar dāvanām!

Riepas General Grabber UHP

Vasaras akcija General Grabber UHP -15%

Kvalitatīvas UHP (Ultra High Performance) augstākās veiktspējas riepas vidējās un lielās klases APVIDUS automobiļiem. Virzienveida protektora zīmējums nodrošina teicamu saķeri ar ceļu un sabalansētus veiktspējas rādītājus gan uz sausa, gan slapja seguma. Riepa būs piemērota un droša arī dinamiskākai braukšanai. Ļoti patīkama kvalitātes/cenas attiecība. General UHP vasaras riepas būs saprātīga izvēle tiem autobraucējiem, kuri vēlas braukt ātri un droši, iztērējot iespējami mazāku budžetu riepu iegādei.

General Tire kvalitāti garantē Continental koncerns, kura ražotnēs Eiropā UHP riepas tiek izgatavotas, izmantojot jaunākās tehnoloģijas. Akcija spēkā tikai līdz 22.06.2012!

Uzzināt vairāk
KUMHO Road Venture MT KL71

Iepazīsimies - KUMHO Road Venture MT KL71!

Kārtīgs meža auto bez kārtīgām riepām ir tikpat kā futbols bez bumbas! Tāpēc, vasaras sakumā jautājums par labu un atbilstošu dubļu riepu iegādi kļūst aktuāls daudziem bezceļu braucējiem.

Atbildi bezceļu pasaules favorītiem sniedz KUMHO. Un tagad tā pieejama arī 4x4 Centrs Veikalā!

Uzzināt vairāk

Nepieciešamas lietas aktīvai atpūtai un bezceļu braukšanai

4x4 Veikals katru dienu nenogurstoši rūpējas par to, lai Jūsu piedzīvojums bezceļā allaž būtu patīkams un prognozējams, tāpēc mēs piedāvājam lietas, kuras paši esam izmēģinājuši un pārbaudījuši.

Kompresori

Kompresori

BFGoodrich All Terrain riepas

All Terrain Riepas

Domkrati Hi-Jack

Domkrati

Rācijas Cobra

Rācijas

© 2012 4x4 Centrs Veikals